Επιλογή προορισμού για γαμήλιο ταξίδι

ioulia91

Member
Μηνύματα
12
Likes
7
Καλησπέρα σας!!
Θα ήθελα οποίος μπορεί να μου δώσει κάποιες πληροφορίες!!
Θέλω να παω γαμήλιο ταξίδι στην Μπρυζ μέσα Σεπτεμβρίου.
Οποιαδηποτε πληροφορία σχετικά με διανομή ή μέρη που πρέπει να επισκεφτώ είναι καλοδεχούμενη. Επίσης να σημειωθεί ότι πρώτη φορά ταξιδεύουμε στο εξωτερικό όποτε είμαστε «πρωτάρηδες» σε αυτά.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Καλό καλοκαίρι!!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.505
Likes
4.577
Καλησπέρα σας!!
Θα ήθελα οποίος μπορεί να μου δώσει κάποιες πληροφορίες!!
Θέλω να παω γαμήλιο ταξίδι στην Μπρυζ μέσα Σεπτεμβρίου.
Οποιαδηποτε πληροφορία σχετικά με διανομή ή μέρη που πρέπει να επισκεφτώ είναι καλοδεχούμενη. Επίσης να σημειωθεί ότι πρώτη φορά ταξιδεύουμε στο εξωτερικό όποτε είμαστε «πρωτάρηδες» σε αυτά.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Καλό καλοκαίρι!!
Καλησπέρα και η ώρα η καλή! Δώσε λίγες παραπάνω πληροφορίες, όπως μέρες, budget κλπ.
 

ioulia91

Member
Μηνύματα
12
Likes
7
Ευχαριστώ πολύ!!!
Ημέρες περίπου μια εβδομάδα σκεφτόμαστε. Μέσα Σεπτέμβρη όπως είχα αναφέρει και πριν. Τώρα budget δεν έχουμε καθορίσει ακόμα, αλλά να μην χρειαστεί να πουλήσουμε νεφρό για ένα ταξίδι 😂 Μια αξιοπρεπή διαμονή θελουμε και να δούμε όσα περισσότερα μπορούμε εκεί!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.316
Likes
27.642
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Καλησπέρα σας!!
Θα ήθελα οποίος μπορεί να μου δώσει κάποιες πληροφορίες!!
Θέλω να παω γαμήλιο ταξίδι στην Μπρυζ μέσα Σεπτεμβρίου.
Οποιαδηποτε πληροφορία σχετικά με διανομή ή μέρη που πρέπει να επισκεφτώ είναι καλοδεχούμενη. Επίσης να σημειωθεί ότι πρώτη φορά ταξιδεύουμε στο εξωτερικό όποτε είμαστε «πρωτάρηδες» σε αυτά.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Καλό καλοκαίρι!!
Καλησπέρα και η ώρα η καλή!

Λοιπόν, έχω γράψει τις εντυπώσεις και τις εμπειρίες μου στις παρακάτω ιστορίες:

Βέλγιο - Γαλλία - Μαζί με τον βασιλικό ποτίζεται και η γλάστρα!

Βέλγιο - Ολλανδία - Γιατί κάποιοι έρωτες δεν είναι εφήμεροι αλλά παντοτινοί!

Μπορείς να τις διαβάσεις για πάρεις ιδέες για κοντινούς προορισμούς αλλά και πληροφορίες για τα αξιοθέατα που διαθέτουν αυτοί, ώστε να οργανώσεις με τον καλύτερο δυνατό τρόπο το γαμήλιο ταξίδι σας. Όταν κατασταλάξετε στις πόλεις που σας ενδιαφέρουν μπορείς να κάνεις πιο στοχευμένες ερωτήσεις για να λάβεις και καλύτερες απαντήσεις. Για ότι άλλο χρειαστείς είμαι στη διάθεσή σου.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.505
Likes
4.577
Καλά, Μπρυζ μια βδομάδα θα κόψεις φλέβες. Μπορείτε να τη συνδυάσετε με Γάνδη και Βρυξέλλες. Αν θέλετε να "γυρίσετε" μπορείτε και λίγο Ολλανδία.
Προσωπικά για γαμήλιο και πρώτη φορά εξωτερικό δε θα επέλεγα την περιοχή αυτή
 

ioulia91

Member
Μηνύματα
12
Likes
7
Καλησπέρα και η ώρα η καλή!

Λοιπόν, έχω γράψει τις εντυπώσεις και τις εμπειρίες μου στις παρακάτω ιστορίες:

Βέλγιο - Γαλλία - Μαζί με τον βασιλικό ποτίζεται και η γλάστρα!

Βέλγιο - Ολλανδία - Γιατί κάποιοι έρωτες δεν είναι εφήμεροι αλλά παντοτινοί!

Μπορείς να τις διαβάσεις για πάρεις ιδέες για κοντινούς προορισμούς αλλά και πληροφορίες για τα αξιοθέατα που διαθέτουν αυτοί, ώστε να οργανώσεις με τον καλύτερο δυνατό τρόπο το γαμήλιο ταξίδι σας. Όταν κατασταλάξετε στις πόλεις που σας ενδιαφέρουν μπορείς να κάνεις πιο στοχευμένες ερωτήσεις για να λάβεις και καλύτερες απαντήσεις. Για ότι άλλο χρειαστείς είμαι στη διάθεσή σου.
Ευχαριστώ πολύ!!!
Πολύ κατατοπιστικές οι ιστορίες σου και με πολλές πληροφορίες και φωτογραφίες!!
Θα μας βοηθήσουν παρά πολύ!!
 

ioulia91

Member
Μηνύματα
12
Likes
7
Καλά, Μπρυζ μια βδομάδα θα κόψεις φλέβες. Μπορείτε να τη συνδυάσετε με Γάνδη και Βρυξέλλες. Αν θέλετε να "γυρίσετε" μπορείτε και λίγο Ολλανδία.
Προσωπικά για γαμήλιο και πρώτη φορά εξωτερικό δε θα επέλεγα την περιοχή αυτή
Είμαστε ανοιχτοί και σε προτάσεις για άλλους προορισμούς!! Ακόμα δεν έχουμε οριστικοποιήσει το ταξιδι όποτε αν βρούμε κάτι καλύτερο αλλάζουμε το πλάνο. Μην κόψουμε φλέβα κατευθείαν μετά το γάμο. Ας το αφησουμε για αργότερα αυτό 😂
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.669
Likes
43.920
Είμαστε ανοιχτοί και σε προτάσεις για άλλους προορισμούς!! Ακόμα δεν έχουμε οριστικοποιήσει το ταξιδι όποτε αν βρούμε κάτι καλύτερο αλλάζουμε το πλάνο. Μην κόψουμε φλέβα κατευθείαν μετά το γάμο. Ας το αφησουμε για αργότερα αυτό 😂
Αμα δεν πας Βενετια γαμηλιο, ποτε θα πας? Με καροτσι με μωρο? Μπρρρρ....
 

ioulia91

Member
Μηνύματα
12
Likes
7
Αμα δεν πας Βενετια γαμηλιο, ποτε θα πας? Με καροτσι με μωρο? Μπρρρρ....
Χαχαχα η αλήθεια είναι ότι Βενετία-Φλωρεντια ήταν επίσης στους προορισμούς που σκεφτόμουν γιατί είναι πανέμορφες και οι δυο και απο ότι είχα δει με τρένο μπορείς να μεταφερθείς εύκολα από την μια στην άλλη. Λες να ανοίξουμε τα πανιά μας για Ιταλία καλύτερα;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.669
Likes
43.920
Χαχαχα η αλήθεια είναι ότι Βενετία-Φλωρεντια ήταν επίσης στους προορισμούς που σκεφτόμουν γιατί είναι πανέμορφες και οι δυο και απο ότι είχα δει με τρένο μπορείς να μεταφερθείς εύκολα από την μια στην άλλη. Λες να ανοίξουμε τα πανιά μας για Ιταλία καλύτερα;
Ιταλια γενικα θα πατε πολυ ευκολα στη ζωη σας. Αλλα Βενετια αν δεν πατε γαμηλιο, θα το μετανιωσετε.
Ευκολο ταξιδι για πρωταρηδες, επισης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.533
Μηνύματα
899.525
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom