Ιταλία Διαμονή στη Βερόνα

iliaki1991

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Παιδιά καλησπέρα! Είμαι καινούριο μέλος στη σελίδα και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι! Υπάρχει κάποιος που να έχει ταξιδέψει στη Βερόνα? Χρειάζομαι οπωσδήποτε προτάσεις για ξενοδοχείο!! Ευχαριστώ πολύ!!
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εγώ έχω πάει κάποιες φορές, τι ψάχνεις περίπου;
 

greco

Member
Μηνύματα
1.150
Likes
3.341
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Παιδιά καλησπέρα! Είμαι καινούριο μέλος στη σελίδα και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι! Υπάρχει κάποιος που να έχει ταξιδέψει στη Βερόνα? Χρειάζομαι οπωσδήποτε προτάσεις για ξενοδοχείο!! Ευχαριστώ πολύ!!
Εμεινα το καλοκαιρι στο Euromotel croce bianca.10 λεπτα με το αυτοκινητο απο το κεντρο,αξιοπρεπες,οικονομικο για τα δεδομενα της Βερονας.Με το λεωφορειο 20 λεπτα απο το κεντρο.
 

guess who!!!

Member
Μηνύματα
58
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!
Ήμουν στη Βερόνα μόνο για ένα βράδυ την προηγούμενη Πέμπτη. Επειδή ταξιδεύαμε με τρένο, δεν είχαμε θέμα με parking και κλπ και ο χρόνος ήταν περιορισμένος για να δουμε όσο το δυνατόν περισσότερα, θέλαμε κάτι κεντρικό. Γι' αυτό προτιμήσαμε αυτό
verona hotels - hotels 3 stars in verona - hotel milano verona - hotel in verona centre - italy
το είχα βρει με 95 Ευρώ στο hotels.com. Ήταν πολύ καλό, μόνο που το δωμάτιο ήταν σχετικά μικρό. Mάλιστα έχει και πάρκινγκ (από τα λίγα ξενοδοχεία στο κέντρο)
Πάντως, αν θέλεις κάπου κεντρικά για να κυκλοφορεις με τα πόδια ψάξε γύρω από τη piazza bra. Tο ιστορικό κέντρο είναι ανάμεσα στην αρένα προς την πλευρά της piazza delle erbe.
Υπόψιν ότι από τον σιδηροδρομικό σταθμό για κέντρο και αρένα πάνε τα λεωφορεία 11, 12, 13 ενώ το 72 περνάει μέσα από το ιστορικό κέντρο.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Βρε παιδιά, ψάχνω 2 δίκλινα δωμάτια στη Βερόνα για 21-22/3 αλλά τα περισσότερα ξενοδοχεία δεν έχουν διαθεσιμότητα. Κι αυτά που έχουν είναι είτε Β&Β με κοινό μπάνιο είτε πανάκριβα! Εντωμεταξύ κοιτώντας για κοντινές ημερομηνίες βλέπω πως σε αρκετά ξενοδοχεία δεν έχουν καθόλου διαθεσιμότητα από 21 έως και 24 Μάρτη. :shock: Ξέρετε γιατί συμβαίνει αυτό; Κι αν έχετε να προτείνετε κάτι, είναι καλοδεχούμενο.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.038
βλέπω πως σε αρκετά ξενοδοχεία δεν έχουν καθόλου διαθεσιμότητα από 21 έως και 24 Μάρτη. :shock: Ξέρετε γιατί συμβαίνει αυτό; Κι αν έχετε να προτείνετε κάτι, είναι καλοδεχούμενο.
Μηπως αυτο;;http://www.vinitaly.com/
μηπως να αλλαξεις ημερομηνιες;
 
Last edited:

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.481
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom