Διακοπες Διπλα στην Θαλασσα.βοηθεια!!

tolis_21

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
καλησπερα
θα ηθελα την βοηθεια σας.
εχω 2 παιδια 3 ετων και 3 μηνων και θα ηθελα να βρω ενα μερος που θα μπορουσα να νοικιασω διπλα στην θαλασσα για να μπορω να ειμαι κοντα στο μωρο.
εχει να μου προτεινει κανενας καποιο μερος η καποιο τηλ για να παρω
ειναι για 1-15/8
δεν με πειραζει και αν ειναι νησι
ευχαριστω για καθε προταση
 

Sugar

Member
Μηνύματα
221
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
καλησπερα
θα ηθελα την βοηθεια σας.
εχω 2 παιδια 3 ετων και 3 μηνων και θα ηθελα να βρω ενα μερος που θα μπορουσα να νοικιασω διπλα στην θαλασσα για να μπορω να ειμαι κοντα στο μωρο.
εχει να μου προτεινει κανενας καποιο μερος η καποιο τηλ για να παρω
ειναι για 1-15/8
δεν με πειραζει και αν ειναι νησι
ευχαριστω για καθε προταση
Δεν ξέρω πώς να βάλω το link. Πήγαινε στην Αναζήτηση πληροφορίων/Ελλάδα/Στερεά Ελλάδα/Διακοπές με μωρό. Μ' ενδιαφέρει ενημερώσέ μας
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ορίστε το λινκ που προαναφέρθηκε
http://www.travelstories.gr/%F3%F4%...F%F1%E9-%EC%E5-%EC%FE%F1%EF-%F0%EF%FD%3B.html
Εχουν γίνει αρκετές προτάσεις, αλλά εγώ είχα αποκλείσει τα νησιά.
Προσωπικά έκλεισα τελικά στο Παράλιο Αστρος Κυνουρίας σε δωμάτια δίπλα στη θάλασσα.
 

sofoclacos

Member
Μηνύματα
65
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Αν μπορούσες να γίνεις πιο συγκεκριμένος; Από που θέλεις να φύγεις (για να προτείνουμε προορισμούς). Η γνώμη μου πάντως σ' αυτήν την περίπτωση επειδή κι εγώ είμαι ομογάλακτός σου (βρέφος ενός έτους και αγοράκι 4,5 ετών) είναι πως για το καλοκαίρι το καλύτερο είναι το all inclusive σε resort που έχει για δεκαπέντε μέρες σε πολλά νησιά ή παραθαλάσσια μέρη της Ελλάδας και βέβαια το camping (εφ' όσον βέβαια δεν έχεις πρόβλημα με σκόνες, λάσπες, υγρασία, ιδρώτα...αίμα και άμμο!) Με λίγα λόγια να μη νοιάζεσαι αν θα πέσουν, που θα πέσουν και πως θα σε βρει το βράδυ ή το πρωϊνό.
 

ggsf

Member
Μηνύματα
15
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΚΟΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Στα Συβοτα ειναι λιγο δυσκολο να βρεις δωματιο διπλα στη θαλασσα.Για ολες σχεδον τις παραλιες θελεις αυτοκινητο.Στην Παργα η παραλια Λυχνος εχει κοντα ξενοδοχεια.Αλλα ειναι 10 λεπτα με το αυτοκινητο απο το κεντρο της Παργας.Επισης η παραλια Βαλτος εχει αρκετα ξενοδοχεια διπλα στην θαλασσα(δεν ξερω αν μπορω να γραψω καποια ονοματα ή να σου στειλω π.μ)
Γιατι δεν κοιτας και για Κερκυρα?
Πχ Σιδαρι το οποιο ειναι γεματο με παραθαλασσια δωματια!Αυτα!Καλες διακοπες
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Σε ευχαριστούμε, αλλά ο φίλος έψαχνε για το καλοκαίρι του 2010, οπότε μάλλον αργησες.:bleh:
Ελπίζω να φανεί χρήσιμο σε κάποιον άλλο.
Και φυσικά καλώς ήρθες στην παρέα μας.:clap:
 

greektraveler

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Σε ευχαριστούμε, αλλά ο φίλος έψαχνε για το καλοκαίρι του 2010, οπότε μάλλον αργησες.:bleh:
Ελπίζω να φανεί χρήσιμο σε κάποιον άλλο.
Και φυσικά καλώς ήρθες στην παρέα μας.:clap:
ευχαριστώ :) ναι, το ειδα, αλλα ήταν αργά..!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.571
Μηνύματα
901.651
Μέλη
39.308
Νεότερο μέλος
Jacob6210

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom