Γιατί δεν έχει η easyjet πτήσεις; Και πακέτο διακοπών

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

AmeliaPrincess

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλημέρα guys
Θα βάλει η easyjet.com πτήσεις για Παρίσι μετά τις 15 Οκτωβρίου από Θεσσαλονίκη ή άδικα θα περιμένω και θα χάσω μια προσφορά που βρήκα; Γιατί τώρα λέει ότι το δρομολόγιο είναι μέχρι τις 15 Οκτωβρίου και νομίζω κάποιος εδώ μέσα είπε ότι δεν θα έχει πτήσεις το χειμώνα από Θεσσαλονίκη, καλά χαζοί είναι; Και τους έστειλα και email αλλά δεν απάντησαν ακόμη. Εσείς ξέρετε αν θα βάλουν, εννοώ έχει ξανα γίνει;

Και δεύτερον, μπορείτε να μου πείτε αν είναι καλή η προσφορά που βρήκα;
Για Παρίσι για Ιανουάριο 5 μέρες/4 διανυκτερεύσεις 2 άτομα σε δίκλινο να μένουμε μέσα στην disneyland όμως 935 ευρώ. Στην τιμή αυτή ξενοδοχείο, πρωινό, αεροπορικά, φόροι αεροδρομίου, φόροι διαμονής και τα εισητήρια της disneyland για όλες τις μέρες διαμονής.

Πως σας φαίνεται? Για διαμονή στο Παρίσι μέσα βγαίνει σχεδόν η ίδια τιμή αλλά μια μέρα παραπάνω είναι...:shock:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Διαμονή στη Disneyland? Για ποιό λόγο? Είναι παντελώς άβολο για περιήγηση στο Παρίσι καθώς είναι στα περίχωρα. Χρονοβόρες κι ακριβότερες μετακινήσεις. Καλύτερα κάτι εντός πόλεως
 

AmeliaPrincess

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
έχει όμως και τα εισητήρια μέσα και 2 μέρες θέλουμε να πάμε στην disneyland.το άλλο πακέτο που είναι για διαμονή στο Παρισι μέσα δεν έχει εισητήρια οπότε θα χρειαστεί να πληρώσω και άλλα λεφτά..θα βγάλω ούτως ή άλλως την Paris visite...

αλλά ήθελα να κλείσω μόνη μου για αυτό ρώτησα για την easyjet...δεν ξες κάτι?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.938
Likes
3.931
Καλημέρα guys
Θα βάλει η easyjet.com πτήσεις για Παρίσι μετά τις 15 Οκτωβρίου από Θεσσαλονίκη ή άδικα θα περιμένω και θα χάσω μια προσφορά που βρήκα; Γιατί τώρα λέει ότι το δρομολόγιο είναι μέχρι τις 15 Οκτωβρίου και νομίζω κάποιος εδώ μέσα είπε ότι δεν θα έχει πτήσεις το χειμώνα από Θεσσαλονίκη, καλά χαζοί είναι; Και τους έστειλα και email αλλά δεν απάντησαν ακόμη. Εσείς ξέρετε αν θα βάλουν, εννοώ έχει ξανα γίνει;
Πως το εννοείς δηλαδή το χαζοί για να καταλάβω... είναι χαζοί γιατί δεν τους συμφέρει να συνεχίσουν τις πτήσεις χειμωνιάτικα? Tι άλλο θα διαβάσω...

Και δεύτερον, μπορείτε να μου πείτε αν είναι καλή η προσφορά που βρήκα;
Για Παρίσι για Ιανουάριο 5 μέρες/4 διανυκτερεύσεις 2 άτομα σε δίκλινο να μένουμε μέσα στην disneyland όμως 935 ευρώ. Στην τιμή αυτή ξενοδοχείο, πρωινό, αεροπορικά, φόροι αεροδρομίου, φόροι διαμονής και τα εισητήρια της disneyland για όλες τις μέρες διαμονής.

Πως σας φαίνεται? Για διαμονή στο Παρίσι μέσα βγαίνει σχεδόν η ίδια τιμή αλλά μια μέρα παραπάνω είναι...:shock:
Η εποχή για την Disneyland είναι η χειρότερη δυνατή... είναι εντελώς λάθος να μείνεις εκεί πόσο μάλλον χειμωνιάτικα...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλημέρα guys
Θα βάλει η easyjet.com πτήσεις για Παρίσι μετά τις 15 Οκτωβρίου από Θεσσαλονίκη ή άδικα θα περιμένω και θα χάσω μια προσφορά που βρήκα; Γιατί τώρα λέει ότι το δρομολόγιο είναι μέχρι τις 15 Οκτωβρίου και νομίζω κάποιος εδώ μέσα είπε ότι δεν θα έχει πτήσεις το χειμώνα από Θεσσαλονίκη, καλά χαζοί είναι; Και τους έστειλα και email αλλά δεν απάντησαν ακόμη. Εσείς ξέρετε αν θα βάλουν, εννοώ έχει ξανα γίνει;
Μεχρι τις 15; Εγω εκλεισα για 19. Μεχρι τελος Οκτωβρη εχει δρομολογια.

Ναι, χαζοι ειναι... κι ακομα πιο χαζοι επειδη δεν ελαβαν υποψη το mail που τους εστειλες...

Και δεύτερον, μπορείτε να μου πείτε αν είναι καλή η προσφορά που βρήκα;
Για Παρίσι για Ιανουάριο 5 μέρες/4 διανυκτερεύσεις 2 άτομα σε δίκλινο να μένουμε μέσα στην disneyland όμως 935 ευρώ. Στην τιμή αυτή ξενοδοχείο, πρωινό, αεροπορικά, φόροι αεροδρομίου, φόροι διαμονής και τα εισητήρια της disneyland για όλες τις μέρες διαμονής.

Πως σας φαίνεται? Για διαμονή στο Παρίσι μέσα βγαίνει σχεδόν η ίδια τιμή αλλά μια μέρα παραπάνω είναι...:shock:
Μας φαινεται χαλια...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.499
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ούτε ένας να μην κάνει αναφορά εδώ ρε παιδιά; ψοφάτε όλοι για spamming και μετά παραπονιέστε ότι δεν επεμβαίνουμε.

Topic locked.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.020
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom