Γενέθλια Aegean: έως -60%

Hayate

Member
Μηνύματα
934
Likes
6.010
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Παιδιά έχει κάτι 115αρια economy πήγαινε έλα Αθήνα -Καιρό...θα κλείσω κανα 4-5 ημερο για χειμώνα και ελπίζω να έχει ανοίξει το GEM μέχρι τότε...
 

nick07

Member
Μηνύματα
354
Likes
645
Εμ, τις περιόδους που θέλει και μπορεί να ταξιδέψει ο περισσότερος κόσμος δίνει ένα τσουρούτικο -25%... 😐
Και με τις αρχικες τιμες για αρκετους προορισμους να ειναι πιο ψηλα και απο εκει που πετανε τα A321neo, το αποτελεσμα στο - 25% μονο ελκυστικο δεν το λες.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.845
Likes
7.337
Παιδιά έχει κάτι 115αρια economy πήγαινε έλα Αθήνα -Καιρό...θα κλείσω κανα 4-5 ημερο για χειμώνα και ελπίζω να έχει ανοίξει το GEM μέχρι τότε...
Grand Egyptian Museum
Το κοίταξα κι εγώ είναι η αλήθεια άλλα οι ώρες άφιξης και αναχώρησης είναι απαγορευτικές για 4ήμερο προσωπικά.
Πρέπει να αλλάξουν ωράρια η να αλλάξουμε αεροπορική. Δεν υφίσταται πλέον αφίξεις και αναχωρήσεις άγρια χαράματα.
Πάντως Ιανουάριο Φεβρουάριο έχει πάρα που κάλες τιμές για παντού.
 

Marios_Gr

Member
Μηνύματα
531
Likes
2.618
Grand Egyptian Museum
Το κοίταξα κι εγώ είναι η αλήθεια άλλα οι ώρες άφιξης και αναχώρησης είναι απαγορευτικές για 4ήμερο προσωπικά.
Πρέπει να αλλάξουν ωράρια η να αλλάξουμε αεροπορική. Δεν υφίσταται πλέον αφίξεις και αναχωρήσεις άγρια χαράματα.
Πάντως Ιανουάριο Φεβρουάριο έχει πάρα που κάλες τιμές για παντού.
Μετά τις γιορτές ο κόσμος δεν έχει χρήματα ούτε για μέχρι τα Άνω Διμίκλανα...
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.845
Likes
7.337
Μετά τις γιορτές ο κόσμος δεν έχει χρήματα ούτε για μέχρι τα Άνω Διμίκλανα...
Αυτό λέγεται προγραμματισμός αγαπητέ μου.
Ποιος ο λόγος να αγοράσει έξαλλου κάποιος εισιτήρια τόσο μακρινά αν δεν σκέφτεται με γνώμονα την οικονομία.
 

Marios_Gr

Member
Μηνύματα
531
Likes
2.618
Αυτό λέγεται προγραμματισμός αγαπητέ μου.
Ποιος ο λόγος να αγοράσει έξαλλου κάποιος εισιτήρια τόσο μακρινά αν δεν σκέφτεται με γνώμονα την οικονομία.
Όσο και να προγραμματίσεις, τις γιορτές θα φύγουν χρήματα. Το να βάζεις τις καλές εκπτώσεις την περίοδο που ξέρεις ότι η μεγάλη πλειονότητα του κόσμου είναι στριμωγμένη οικονομικά, άρα και οι πωλήσεις σου σε εισιτήρια πεσμένες, δεν λέγεται " Σας κάνω δώρο γιατί γιορτάζω", λέγεται "Πουλάω ότι θα μου έμενε απούλητο για να μην μπω μέσα".
Ούτε παράνομο είναι, ούτε καν ανήθικο, φυσικά, αλλά δεν είναι και δώρο ως ευχαριστώ που με στηρίζεις 25 χρόνια., και μάλιστα υπό σχεδόν μονοπωλιακές συνθήκες σε κάποιες περιπτώσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.989
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom