Γεια σας..

anna28

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπερα σας...
ειμαι απο Κω δεν εχω ταξιδεψει ποτε εσωτερικο ποσο μαλλον εξωτερικο ουτε καν στην Τουρκια που ειναι 1 ωρα μακρυα μου... κλασσικα εχω παει μεχρι την Αθηνα ...τα γυρω νησια...οι λογοι..οικονομικοι κυριως αλλα και θεμα παρεας...αλλα οσο σκεφτομαι ποσα εδωσα να παω αθηνα για ενα σαββατοκυριακο με πιανει τρελλα ανετα θα ημουν ιταλια που τοσο θελω να παω ...ποσο σας ζηλευω που εχετε παει σε τοσα μερη.... οταν εκανα εγγραφη ηταν η μερα που ο καλος μου( Γεωργιανος μεγαλωμενος εδω 2 πατριδες 2 καημοι) μου ειπε ωρα για ενα ταξιδακι ...Γεωργια μεσω Τουρκιας :clap::clap::clap: κ ετσι προεκυψε και η εγγραφη ...θελω πληροφοριες απ τους ειδικους!!!! ... θα παμε με αεροπλανο ...θα κανουμε σταση στην Τουρκια και μετα τελικος προορισμος τιβλιδα παλι με αεροπλανο ..8α ηθελα να πηγαιναμε με λεωφορειο και να μεναμε και στην Τουρκια αλλα εχουμε λογο να παμε νωριτερα..θα ηθελα να ρωτησω αν πειραζει που εχω ακομα την παλια ταυτοτητα κ τι αλλα δικαιολογητικα χρειαζομαι...ευχαριστω:D
 

alma

Member
Μηνύματα
4.001
Likes
16.895
Καλώς ήρθες και καλά ταξίδια.Η Κως είναι για μένα από τα ομορφότερα νησιά της χώρας.Για Γεωργία δεν ξέρω,αλλά για Τουρκία θες διαβατήριο ή καινουργια ταυτότητα με λατινικούς χαρακτήρες.Εγώ είχα πάει Τουρκία με καινούργια ταυτότητα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.067
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom