Γειαααααα σαςςςςςςς

eleni7891

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΣΚΩΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Καλησπέρα-καλημέρα σε όλους!Βρήκα πληροφορίες για παρίσι που έψαχνα ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!Οσο για τα ταξίδια δυστηχώς ειναι το πρώτο μου ταξίδι, ελπίζω όμως να μου ανοίξει η τύχη και να ακολουθήσουν πολλαααα ακόμα!!!!!!!:clap::clap::clap:
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
348
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Καλημερα και σε σενα,
Εδω που εμπλεξες θα σου ανοιξει σιγουρα η ορεξη- ευχομαι και η τυχη!
Καλη αρχη με τα ταξιδια σου.
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ελένη καλώς ήρθες!τι να πώ όσον αφορά το πρώτο σου ταξίδι...δεν ξέρω αν το επέλεξες τυχαία ή όχι πάντως κατά τη γνώμη μου είναι η καλύτερη επιλογή για ξεκίνημα...ΠΑΡΙΣΙ και πάλι Παρίσι!!!
Καλά να περάσεις λοιπόν και πιστεύω ότι το Παρίσι θα σου φέρει γούρι και θα ακολουθήσουν πολλάαααα ταξίδια στο μέλλον...
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
157
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Καλώς ήρθες Ελένη!!!!:clap::clap::clap::clap:Καλά ταξίδια και πάντα χαρούμενη και κεφάτη όπως τώρα!!!!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες!!
Αφού έκλεισες για Παρίσι, έχεις υπογράψει την καταδίκη σου-δε θα σταματήσεις ποτέ τα ταξίδια!!! :D:D Στο εύχομαι κιόλας!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.950
Likes
10.183
Καλωσόρισες Ελένη!!! :)
Πραγματικά, όπως λέει και η cocobill, εδώ που έμπλεξες θα σε πάρει ο ταξιδιωτικός "κατήφορος" (με την καλή την έννοια)... :haha:
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλώς ήρθες!Γιατί λες δυστυχώς;Καταρχήν είσαι πολύ μικρούλα, μια χαρά είναι το ξεκίνημα!Καλά να περάσεις στο ρομαντικό Παρίσι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.557
Μηνύματα
901.164
Μέλη
39.289
Νεότερο μέλος
Gåleånô

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom