Γενικά ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ :)

xxnantiaxx

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΣΘΟΝΙΑ
γεια σας και καλως με βρηκατε :)
θα ηθελα καποιες πληροφοριες αν ειναι εθκολο,σκοπευω να παω για σπουδες φαρμακευτικης στο εξωτερικο.εχω βρει στην σλοβακια,την ρουμανια,την βουλγαρια,τσεχια και ουγγαρια.
αν μπορει καποιος που ξερει ασ με βοηθησει παρακαλω παρα πολυ με το ποιες απο αυτες της σχολες αξιζουν,(ειναι καλες και ευκολες δηλ)
για το οικονομικο απ οτι εχω βρει τα λεφτα ειναι πανω-κατω τα ιδια.
απλα δεν ξερω πολλα για τις σχολες.το μονο που ξερω ειναι πως τις σλοβακιας ειναι πολυ ευκολη,ενω για τον αλλων χωρων δε μπορω να βρω κατι :(
παρακαλω αν ξερει καποιος τπτ ας με βοηθησει!!!!!!!!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.937
Likes
3.929
Και τι δουλειά έχεις βρε κορίτσι μου και ποστάρεις εδώ? Δεν πας να ποστάρεις σε κανένα ιατρικό site και να μας αφήσεις εμάς να ασχολειθούμε με τα ταξίδια μας?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλυτερα να πας προς Δοαταπ μερια ..εκει θα μπορεσουν να βοηθησουν στον πρωτο οροφο στις πληροφοριες.
Κατα τα αλλα αρχισε να ψαχνεις και να γκουγλαρεις και στο διαδικτυο.
 

road

Member
Μηνύματα
140
Likes
76
Και τι δουλειά έχεις βρε κορίτσι μου και ποστάρεις εδώ? Δεν πας να ποστάρεις σε κανένα ιατρικό site και να μας αφήσεις εμάς να ασχολειθούμε με τα ταξίδια μας?
υπάρχουν τόσα θέματα ανοικτά απο ελληνες του εξωτερικού -Σπουδάζοντας στο Sydney,Σπουδάζοντας στην Ολλανδία, Σπουδάζοντας στη Νέα Υόρκη, Σπουδάζοντας στην Κρακοβία, Erasmus - Το καλύτερο ταξίδι ever!!!
University of Edinburgh - Το Πανεπιστήμιο του Εδιμβούργου και όσα θέλατε να μάθετε.....κτλ. Τι σε χαλάει δηλαδη αν μπορει κάποιος να βοηθησει την κοπελα?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.648
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom