Τουρκία Από το ολότελα καλή και η ...Κωνσταντινούπολη

marnek1

Member
Μηνύματα
18
Likes
5
Παιδιά, εγώ όλο το χρόνο ονειρευόμουν κάποιο μακρινό εξωτικό ταξίδι, όπως κάνω τόσα χρόνια τώρα, Καμπότζη ή Βιρμανία. Αλλά όπως ίσως έχω ξαναπεί τα πράγματα μου ήρθαν ανάποδα, δεν εννοώ από οικονομική άποψη. Ευτυχώς όμως μου δίνεται η ευκαιρία λίγων ημερών και έτσι θα πάω ένα ταξιδάκι 5 μέρες στην Κωνσταντινούπολη. Φεύγω στις 22 Αυγούστου. Θα πάω με το Famous Sotiriou Travel στην Ομόνοια. Είναι καλό γραφείο, έχει ταξιδέψει κανείς για να μου πει; Θα σας πω τις εντυπώσεις μου όταν γυρίσω.
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Δεν είναι καθόλου άσχημα η Κωνσταντινούπολη! Προσπαθώ πολύ καιρό τώρα να πάω, αλλά πάντα κάτι τυχαίνει και την αναβάλω! Για λεπτομέρειες που ρωτάς δεν ξέρω να σου απαντήσω, κάποιος που γνωρίζει σίγουρα όλο και κάτι θα έχει να σου πει! Να σου πω καλά να περάσεις και να φας πολλά γλυκά!!!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Η Πόλη είναι ένα μέρος που άνετα θα μπορούσες να πας και χωρίς πρακτορείο. Αυτό που έχει σημασία είναι να σας έχουν εξασφαλίσει ένα ξενοδοχείο εντός του κέντρου είτε στο παλιό είτε στο κομμάτι κοντά στην Ιστικλαλ (το τελευταίο προτιμότερο για νυκτερινή ζωή)
Όσο για το ταξίδι το μακρινό σου συνιστώ ανεπιφύλακτα Μυανμάρ. Προσωπικά το Bagan μου άρεσε περισσότερο από το Angkor και γενικά η χώρα έχει πολλά αξιόλογα πράγματα να δεις, ήταν για μένα ένα σχετικά οικονομικό ταξίδι και πέρασα καταπληκτικά.
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.344
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Θα πάω με το Famous Sotiriou Travel στην Ομόνοια. Είναι καλό γραφείο, έχει ταξιδέψει κανείς για να μου πει; Θα σας πω τις εντυπώσεις μου όταν γυρίσω.
Μια χαρά είναι.
Δεν υπάρχουν κακά πρακτορεία. Η συντριπτική πλειοψηφία είναι σωστοί επαγγελματίες.
Το πρόβλημα δημιουργείται συνήθως από κακά ενημερωμένους πελάτες, που έχουν απαιτήσεις που δεν πλήρωσαν.
Να διαβάσεις τους όρους συμμετοχής για να δεις και τις δικές σου υποχρεώσεις.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Moυ αρέσει όπως το θέτεις ..
πρώτα το κλείνεις και μετά ρωτάς ..
Μη ρωτάς ολα καλά ειναι ..διάβασε μόνη σου πρίν πας μερικά πράγματα για να μην νιώθεις ξένη σε οτι θα σου λένε..
όμορφη η Κωνσταντινούπολη..οσες φορές και να πας ξανα θέλεις !
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Η Πόλη είναι πανέμορφη θα το ευχαριστηθείς πάρα πολύ το ταξίδι και όσο για κάτι πιο μακρινό, έχεις καιρό για άλλη στιγμή να το πραγματοποιήσεις! Δεν πάνε πουθενά οι χώρες...
Αφού το έκλεισες το πρακτορείο, όπως έγραψαν και τα παιδιά πιο πάνω, διάβασε ό,τι περισσότερο μπορείς ώστε να το ευχαριστηθείς ανεξάρτητως προγράμματος πρακτορείου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.341
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom