Άμστερνταμ-Βρυξέλες-Μπριζ

Gogi

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Καλησπέρα σε όλους!
Κατά καιρούς, ψάχνοντας πληροφορίες για διάφορους προορισμούς, "έπεφτα πάνω" σε αυτό το φόρουμ, το οποίο μου είχε δώσει πολύ ενδιαφέροντα στοιχεία για τα αντίστοιχα ταξίδια μου. Σήμερα, ψάχνοντας πάλι λεπτομέρειες για το Άμστερνταμ, τις Βρυξέλες και τη Μπριζ, τις οποίες πρόκειται να επισκεφθώ στις Γιορτές, έπεσα πάλι σε γνωστά λημέρια και αποφάσισα να γίνω κι εγώ μέλος! Καλωσήρθα, λοιπόν!:clap:
Στο Άμστερνταμ θα μείνω 2 ημέρες και εάν έχετε κάτι πολύ super να προτείνετε, παρακαλώ ενημερώστε με. Ειδικά, ότι αφορά σε καλό φαγητό και clubbing! Τα αξιοθέατα δύσκολα χάνονται...!

Ευχαριστώ πολύ, Gogi
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλώς όρισες!Τυχερούλα,πηγαίνεις σε μέρη που πολύ θάθελα να πάω..δε με παίρνεις κι εμένα:haha:,καλή προετοιμασία,καλά ταξίδια!
 

Gogi

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Καλώς όρισες!Τυχερούλα,πηγαίνεις σε μέρη που πολύ θάθελα να πάω..δε με παίρνεις κι εμένα:haha:,καλή προετοιμασία,καλά ταξίδια!

Ευχαριστώ πολύ!!! Καλά ταξίδια και σε εσένα!
 
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βαλένθια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Άμστερνταμ δεν έχω πάει αλλά πριν από μία εβδομάδα ήμουνα Βρυξέλλες και Μπρυζ. Είναι απίστευτες και οι δύο πόλεις και κυρίως η Μπρυζ. Στις Βρυξέλλες μη χάσεις τη μπυραρία delirium (είναι στο ρεκόρ guinness με 2004 μπύρες!). Στη Μρυζ αξίζουν τα απίστευτα σοκολατάκια, τα οποία υπάρχουν παντού, και μη φύγεις χωρίς να δοκιμάσεις home made σοκολάτα crunch...
Θα περάσεις τέλεια σίγουρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.571
Μηνύματα
901.632
Μέλη
39.308
Νεότερο μέλος
Jacob6210

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom