Καλώς σας βρήκα!

sotos

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Να λοιπόν που μπορεί να συμβεί και αυτό, να ταξιδεύεις, να γράφεις για ταξίδια και να μην έχεις αντιληφθεί το Travelstories. Το μικρόβιο του ταξιδιού το είχαμε μαζί με τη σύζυγό μου Μαρία μάλλον εκ γενετής και στην πορεία η ασθένεια αποδείχτηκε ανίατη. Με αφετηρία τη Γερμανία στην οποία και σπούδασα επισκεφτήκαμε τις περισσότερες χώρες της Ευρώπης και αργότερα αφού επιστρέψαμε στην Ελλάδα με πενιχρότατα οικονομικά μέσα ξεκινήσαμε για την Ανατολή, στην οποία εγώ τουλάχιστον άφησα κάποιο κομμάτι του εαυτού μου. Σήμερα, μετά από πολλά χρόνια έχουμε επισκεφτεί τις περισσότερες χώρες της Ασίας, τμήματα της Αφρικής και της Ν. Αμερικής.
Περισσότερα για τις χώρες που έχουμε επισκεφτεί μπορείτε να διαβάσετε στην προσωπική μου ιστοσελίδα Traveltips.gr.
Ευχαριστώ τον κ. Καλογρίδη για την προσωπική πρόσκληση συμμετοχής στο Forum, (θα είχα συμμετάσχει ούτως ή άλλως, όταν η διαδικτυακή μου περιπλάνηση θα με έφερνε σίγουρα κάποια στιγμή κοντά σας) και τον κ. Ιωάννη Παναγιωτόπουλο για την (ταυτόχρονη) προσωπική πρόσκληση.
Καλώς σας βρήκα όλους σας!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ένα θερμό καλωσόρισες στον κ. Χαϊμαντά.

Επειδή όπως θα διαπιστώσεις και ιδίοις όμμασι, το TravelStories είναι πάνω απ' όλα μια μεγάλη παρέα, θα πρότεινα να μιλάμε στον ενικό. :)

Νομίζω μιλάω εκ μέρους όλων των τακτικών μελών του site όταν λέω ότι είναι τιμή μας να σε έχουμε Σωτήρη στην παρέα μας. Όσον αφορά τα ταξίδια και τον τρόπο τους, είσαι παράδειγμα προς μίμηση. Ελπίζω από εδώ να τα λέμε τακτικά.

Και πάλι :welcome2:

Δευκαλίων.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Γεια σου Σωτηρη και :welcome2:
 

jass_gr

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ταξίδι-Όνειρο
St Maarten
Σωτηρη :welcome2: απο εναν επισης ''νεο'' του φορουμ...
 

Fanh

Member
Μηνύματα
60
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Σκανδιναβία
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ-Λάος-Καμπότζη
Καλωσόρισες στο φορουμ! :D:clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.979
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλωs ηρθατε Σωτηρη και Μαρια!
Πρεπει να εχω διαβασει πανω απο 3-4 φορεs το αρθρο σαs απο Φιλιππινεs :) .Πανεμορφεs οι φωτογραφιεs του Παλαουαν και πολυ χρησιμεs οι πληροφοριεs-συμβουλεs που δινετε.
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Καλημέρα Σωτήρη και καλώς ήρθες. Οντως, οι πληροφορίες που δίνεις μέσω του προσωπικού σου site είναι πολύ καλές και έχεις ενα μεγάλο Μπράβο, τόσο για τα επιμέρους στοιχεία όσο και για το ότι μπόρεσες να ταξιδέψεις και να γευτείς τόσες πολλές χώρες. Αναμένουμε την συνέχεια...
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
welcome σωτηρη και μαρια! ευχομαι να πατησω κι εγω στα βηματα σας...:gr01:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.285
Μέλη
38.970
Νεότερο μέλος
genik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom