Γεια σας

T@soulis

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
LONDON
Ταξίδι-Όνειρο
MIAMI USA
Εγώ βασικά σας βρήκα καθώς έψαχνα στο Νετ φωτογραφίες και Φτηνές Πτήσεις.
Βασικά εγώ με ταξίδια έχω σχέση από μωρό , με αφορμή τη δουλεία με με συνδυασμό και διασκέδαση , έχω διαβατήριο από πολύ μικρή ηλικία . Έχω πάει σε όλη σχεδόν την Ευρώπη
( Αυστρία,Ελβετια,Γερμανία,Λουξεμβουργο,Γαλλία,Ιταλια,Ισπανια,Ανδορα,Μονακο ,Σαν Μαρίνο, Λιχτενστάιν ) . Με τα Γαλλία,Ιταλια,Ισπανια,Μονακο,Ανδορα να ειναι τα πιο συχνα Ανα 2 μηνες περιπου. Αυτά τα ολίγα .:rolleyes:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
:welcome2:

Καλώς ήρθες! Για το ταξίδι-όνειρο που έχεις, έχω να πω πολλά και διάφορα :LOL:

Για αρχή ρίξε μια ματιά σε ένα κείμενο που είχα γράψει πριν από αρκετό καιρό για το Miami, και αν δεν ξεσηκωθείς ακόμα περισσότερο πέσμου να γράψω κι'άλλα :D
 

T@soulis

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
LONDON
Ταξίδι-Όνειρο
MIAMI USA
:welcome2:

Καλώς ήρθες! Για το ταξίδι-όνειρο που έχεις, έχω να πω πολλά και διάφορα :LOL:

Για αρχή ρίξε μια ματιά σε ένα κείμενο που είχα γράψει πριν από αρκετό καιρό για το Miami, και αν δεν ξεσηκωθείς ακόμα περισσότερο πέσμου να γράψω κι'άλλα :D
Ναι ειναι ενα ταξίδι που θελω να το κανω συντομα μιας και πολυ κοντα σε 150 κμ (HOLIDAY FL ) εχω θειους και ξαδέρφια αλλα λογο δουλειας και ΤΕΙ (Αχ ποτε θα τελιωσω 5 χρόνια και μονο 15 θεωρίες μεινανε αλλα αμα δεν πατας το ποδι...) Να δούμε πότε....:cool: Βασικα εχεις τιποτα φώτος;;;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι ειναι ενα ταξίδι που θελω να το κανω συντομα μιας και πολυ κοντα σε 150 κμ (HOLIDAY FL ) εχω θειους και ξαδέρφια αλλα λογο δουλειας και ΤΕΙ (Αχ ποτε θα τελιωσω 5 χρόνια και μονο 15 θεωρίες μεινανε αλλα αμα δεν πατας το ποδι...) Να δούμε πότε....:cool: Βασικα εχεις τιποτα φώτος;;;

Φωτογραφίες έχω βγάλει πολλές από Μαϊάμι, και βρίσκονται όλες στη γκάλερυ του σάιτ, εδώ: http://www.travelstories.gr/photo/showgallery.php?cat=7 :)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:Τασο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.298
Μέλη
38.970
Νεότερο μέλος
genik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom